Вази лофт

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Ціна:
до грн
Обрані фільтри:
Товарів на сторінці:

Популярність стилю Лофт пояснюється поєднанням, здавалося б, непоєднуваних елементів. Для цього напрямку характерний мінімалізм, комфортний простір, а також оригінальний декор. Все більше людей намагаються облаштувати своє житло використовуючи даний стиль, який завжди асоціювався зі свободою, творчістю і сучасністю.

Основні риси Loft

Для інтер'єру в стилі лофт характерні такі ознаки:

  • Старовинна цегляна кладка або ж її імітація, бетонні стіни;
  • Відкритість всіх комунікацій, труб і проводів;
  • Єдине вільний простір з високими стелями;
  • Вікна без штор, але з важкими жалюзі;

Яскраві абстракції і оригінальний декор.Виділяють наступні види лофт:
Богемний. Приміщення з характерними фабричними рисами наповнюють меблями і декором, властивим для творчих людей. Тут прекрасно поєднуються старовинні речі з новітніми технологіями. Розставити стильні акценти можна за допомогою музичних інструментів, авангардних картин. Чи не зайві будуть підлогові дизайнерські вази, які підкреслити індивідуальний стиль квартири, а також маленькі і великі скульптури. Купити такий декор в Одесі можна в інтернет-магазині Loft, де ви знайдете доступні ціни та високу якість всієї продукції.

Гламурний. Характеризується оригінальній колірній забарвленням, а також правильно підібраним освітленням. Для створення затишку використовуються торшери, оригінальні дзеркала, а також настільні стильні вази для будинку.

Індустріальний. Для облаштування використовують функціональну меблі з правильними геометричними формами. Сюди ж підійдуть відповідні картини, вази і годинник на стіну.

Дизайнерські вази як елемент декору

Купити дизайнерські вази в Одесі в нашому інтернет-магазині можна найрізноманітніших форм і розмірів. У каталозі представлені вази:

  • З геометричними формами з загостреними кутами;
  • Керамічні вироби в дусі абстракції;
  • Вази у формі людської голови;
  • Скляні вироби з простими лініями і формами;
  • Вази-амфори.

Замовити сучасні та оригінальні вази в інтер'єр можна за телефонами, які вказані на сайті Loft. Вартість продукції залежить від матеріалів і розмірів виробу. В асортименті підлогові, настільні вази, а також вироби використовуються для квітів. Доставка товару здійснюється в найкоротші терміни по всій Україні.