Шафи лофт

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Ціна:
до грн
Обрані фільтри:
Товарів на сторінці:

Особливість стилістики полягає в практичності і функціональності предметів меблів. В інтернет-магазині KARE Design ви можете за лояльною вартості замовити шафу, який буде виконаний з натурального дерева в тандемі з металом.

 

 

У чому особливість шаф KARE Design

Моделі виконані з масиву дерева з особливою обробкою. Завдяки цьому ви можете купити варіанти різних колірних рішень, з декором і візерунками. Всі моделі меблів розробляються і виробляються на території Європи. Їх тираж обмежений, тому придбані предмети будуть вважатися унікальними в Україні. Це раціонально, якщо ви хочете створити неповторний стиль інтер'єру для дому, квартири, готелі, кафе чи ресторану.

Різні формати дизайнерських шаф

Пропонуємо купити шафу лофт в Одесі з доставкою по всій Україні в різних варіаціях. Моделі меблів цього типу поділяються на такі категорії:

  • Книжкова шафа;

  • Консоль;

  • Полка для взуття;

  • Стелаж (відкритий або закритий);

  • Тумба.

    Кожна з варіацій має своє особливе призначення. Зверніть увагу, що на вибір представлені і унікальні моделі меблів. Наприклад, повноцінний шафа, стилізований під англійські телефонні будки. Або стелаж, в основу якого вбудований повномасштабний макет німецького мотоцикла. Такі яскраві елементи привертають увагу і можуть служити не тільки своєю практичністю зберігання, а й предметом культурної спадщини. У багатьох випадках обмежений тираж, переважно ручна робота і дизайнерська ідея обіцяють підвищення цінності лофт меблів в майбутньому. Крім шаф можна підібрати і інші елементи меблів в єдиній стилістиці і кольоровій гамі.

    Інтернет-магазин має центральний офіс в Одесі, але продажу забезпечуються по всій країні. Доставка можлива обраним перевізником. Терміни необхідно обговорювати індивідуально, так як деякі меблі поставляється безпосередньо з Європи. Ціни актуальні - вони вказані на сторінці розділу онлайн-магазину.