Наші проекти

Ми допомагаємо Вам, створювати Вашу територію комфорту, а в доповненні наша команда ділитися з Вами реалізованими проектами, інтер'єрними рішеннями, починаючи від розробки дизайну, авторським наглядом, добіркою і комплектацією об'єктів, а некотрие з них і будівництвом під ключ. Маючи великий асортимент в наявності, а це меблів і декору, освітлення від бренду KARE і інших, ми з впевненістю лідируємо на ринку в даному сегменті. Переконайтеся самі відвідавши наші ресурси, а також чекаємо Вас в нашому магазині.

Магазин KARE пропонує Вам ознайомитися з готовими дизайнерськими рішеннями, втіленими в життя за весь час існування інтернет-магазину. У портфоліо представлені зображення і ескізи житлових об'єктів, для яких робота велася з нуля. Ознайомтеся з тим, як виконувалися в проектних рішеннях побажання замовника і його вимоги.

У цьому розділі представлені виконані замовлення для котеджів, квартир, а також цілих котеджних селищ, готельних комплексів та апартаментів. На представлених зображеннях Ви зможете побачити, як ті чи інші предмети меблів, декору та освітлення бренду: KARE Design і інші вписуються в інтер'єр. При бажанні, ви можете проконсультуватися з менеджерами інтернет-магазину KARE і уточнити, з яких колекцій використовувалися предмети для того чи іншого реалізованого проекту.

В цьому розділі завжди представлено кілька десятків портфоліо, які періодично поповнюються новими реалізованими проектами. Команда успішно працює з різними дизайнерськими стилями, створюючи інтер'єр LOFT, HI-Tech, Modern, а також оформляючи приміщення в скандинавському стилі і мінімалізмі (для цінителів простоти).

Портфоліо є універсальним інструментом для тих, хто планує ремонт у власному будинку, апартаментах або комерційної недміжімості. Стоїте перед вибором стилю, меблів, декору та освітлення? Звертайтеся по допомогу до професійної команді в магазин KARE.