Про магазин KARE

  Меблевий бренд KARE був заснований в Німеччині, в 1981 році двома партнерами: Юргеном Рейтером і Петром Шонхофеном. Сьогодні це міжнародна меблева корпорація, з власним дизайнерським центром, виробничими потужностями і логістичним центром. Щодня меблі, освітлення і декор бренду KARE відправляються в більш ніж 70 країн світу.

Справжня цінність компанії - це створення зручної, але конформістської та дизайнерської продукції, яка виділялася б в будь-якому інтер'єрі. У виробництві використовується перевага масив цінних порід дерева, а також метал, скло і кераміка. Складно підкреслити єдиний стиль створюваної продукції. Але переважно це стилістика LOFT, а також Modern і Hi-Tech. В асортимент входять такі вироби, як крісла, дивани, столи, декор, торшери, лампи, люстри, підвісні освітлювальні системи, бра та інше.

Переваги продукції бренду KARE:

         Якість досягається за рахунок вдалого тандему промислового і ручного виготовлення деталей;

         Наявність інженерних центрів, де проводяться розробки і тестування продукції;

         Наявність дизайнерських цехів, куди до роботи залучаються імениті фахівці;

         Участь у щорічних виставках Salone Internazionale del Mobile (Мілан), IMM Cologne, Ambiente і Tendence (Франкфурт), Maison et Objet (Париж) та інших;

         Одна з найбільших меблевих мереж світу (понад 200 власних та франчайзингових магазинів по всьому світу).

         Близько 70% меблевої продукції, декору та освітлювальних приладів з виробничого центру в Німеччині експортуються в Європу, Азію, СНД і США. Асортимент щоквартально оновлюється. А продукція має різну цільову аудиторію - від молодих поціновувачів оригінальності і до представників аристократії.