Меблі

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Ціна:
до грн
Обрані фільтри:
Товарів на сторінці:

Меблі дозволяють підкреслити індивідуальність дизайну інтер'єру. Яскраві дизайнерські предмети вибирають ті, хто хоче додати нових акцентів в обстановку житлових або комерційних приміщень.

Асортимент представлений європейськими моделями, які виробляються в Німеччині і в інших країнах Євросоюзу. Тому дизайнерські меблі на замовлення, унікальна в своєму роді.

Різноманітність стильних меблів бренду LOFT і інших

Купити стильні меблі ви можете наступних видів:

 • Комоди;

 • Стелажі;

 • Крісла;

 • Пуфи;

 • Софи;

 • Консолі та банкетки;

 • Дивани.

  Розширений асортимент дозволить підібрати потрібну меблі в бар, кафе, ресторан, готель, а також квартиру або котедж. М'які меблі з асортименту повністю відповідає своєму призначенню. Вона м'яка, комфортна і практична для будь-яких типів приміщень. Стелажі і інші моделі для зберігання оснащені дорогої фурнітурою європейських виробників, що збільшує термін експлуатації і підвищує зручність користування.

  Моделі періодично оновлюються, відповідно до актуальних дизайнерськими трендами.

  Особливість дизайнерських меблів

  Представлена ​​меблі відноситься до сучасного стилю, а також до ЛОФТ і Hi-Tech. Характерні особливості подібних меблів полягають у використанні природних матеріалів - шкіри і дерева в тандемі з обробленим металом. Кожна одиниця меблів не має обмежень по терміну експлуатації. При виготовленні використовується тільки якісний матеріал. Наприклад, дерево і метал проходять багаторівневу систему обробки. А шкіра отримує необхідну фактуру за рахунок спеціальної підготовки і обробки.

  Представлені дизайнерські меблі, декор та освітлення від KARE Design відрізняється екологічністю і практичністю. На кожну одиницю є спеціальний сертифікат відповідності.

  Замовити меблі ви можете з доставкою по Україні. Деякі екземпляри доступні до відправки відразу ж після оформлення замовлення. А на доставку деяких потрібен час, якщо мова йде про пряму поставку з Європи.

  Вартість представлених меблів відповідає її дизайнерської і культурної цінності. Кількість одиниць кожної моделі обмежена, що є умовою збереження індивідуальності створюваного дизайну інтер'єру.