дивани

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Ціна:
до грн
Обрані фільтри:
Товарів на сторінці:

М'які комфортні дивани є необхідним елементом інтер'єру житлових і комерційних приміщень. При виборі завжди враховуються параметри зручності і практичності. У доповненні до цих критеріїв вибору часто на перший план виходить оригінальність і дизайн.

 

М'які комфортні дивани є необхідним елементом інтер'єру житлових і комерційних приміщень. При виборі завжди враховуються параметри зручності і практичності. У доповненні до цих критеріїв вибору часто на перший план виходить оригінальність і дизайнерська складова. В інтернет-магазині LOFT можна замовити з доставкою по Україні шкіряні і текстильні дивани для всіх видів приміщень. Компанія безпосередньо поставляє оригінальну продукцію з Європи. Відомий німецький бренд виробляє обмежені тиражі дизайнерських меблів. Тому представлені моделі мають ще й культурну цінність, як унікальний предмет інтер'єру.

М'які дивани в стилі loft

У нашому онлайн-магазині можна за доступною ціною купити дизайнерські дивани в популярній стилістиці лофт. Цей напрямок виникло в другій половині минулого століття, як явище постіндустріальної епохи. В основі меблів цього стилю - натуральні матеріали: масив деревини, метал, міцна шкіра, замша і щільний текстиль. Така комбінація дозволяє надати меблям практичності і зручності. А також це відкриває можливості для дизайнерів у втіленні своїх ідей.

Представлені дизайнерські дивани в інтернет-магазині LOFT виконані в обмеженому тиражі і вироблені в Європі. Це робить їх ще цінніше для статусних дизайнів інтер'єру. Вибирайте моделі, які сподобалися, щоб купити за вигідною вартості з доставкою по Одесі і всій Україні.

Різноманітність диванів в стилі loft

Купити дивани лофт в Одесі з доставкою ви можете наступних форматів:

  • Софа;

  • Диван повнорозмірний;

  • Банкетка.

    Ці три формату відрізняються розмірами і формою. На вибір доступні моделі з шкіряного, текстильного або замшевого оббивкою. Вибирайте формат відповідно до того, в якому приміщенні меблі буде встановлена. Повноцінні дивани підходять для віталень або кабінетів. Софи і банкетки найчастіше купуються для прихожих, спалень або гостьових кімнат.

    Ціна представлених моделей відповідають дизайнерської і культурної цінності. Для виготовлення продукції використовується міцний матеріал, термін експлуатації якого безстроковий. В якості корпусу для виробництва диванів використовуються натуральна деревина на прикладі масиву евкаліптової дерева. Вибирайте ту чи іншу модель меблів відповідно до бажаної фактурою оббивки, колірного рішення і форми. Вироби стануть ідеальним доповненням для квартир, котеджів, офісів, готелів, ресторанів та інших типів приміщень.