Годинники на стіну лофт

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
Ціна:
до грн
Обрані фільтри:
Товарів на сторінці:

Стиль лофт досить неоднозначний, а значить, вибирати складові елементи слід ретельно. Важливо правильно відчути настрій даного дизайну і гармонійно об'єднати брутальність, демократичність і еклектику. Особливий інтерес викликають годинник в стилі лофт. Цей предмет є аксесуаром, який найчастіше використовується для прикраси бетонної або цегляної стіни. Купити якісні аксесуари за доступною вартості можна в магазині Loft.

Характерні риси дизайнерських лофт-годин

Якщо ви вирішили придбати сучасні настінні годинники Loft, тоді фахівці рекомендують звертати увагу на помітні моделі округлої форми і великими цифрами. Для них характерно:
Навмисна грубувата;

  • Простота форм;
  • Відсутність зайвого прикраси;
  • Зістарений дизайн;
  • Зовнішній корпус на циферблаті.

Велика розмаїтість моделей, дозволяє підібрати годинник, які виконані в класичному стилі з добротним корпусом і циферблатним диском без прикраси або ж складаються з Скелетований годинникового механізму з шестернями, який кріпиться на стіну. Годинники можуть бути як відкритого, так і закритого типу.

Людям цінують оригінальність, можна вибрати і купити дизайнерські годинники на стіну у вигляді обламаних старих платівок, компаса або елемента на літаку або велосипеді. Стильно виглядають варіанти, які людина може самостійно наклеїти на поверхню.

Матеріал виготовлення годин

Декоративні годинник виготовляють з різних матеріалів: металу, дерева, скла і кераміки. Деякі дизайнери використовують для створення сучасних моделей дерев'яні планки, плівку і картон. Актуальним є ефект старіння, який передбачає наявність потертостей, відколів, тріщин і навіть павутини.

Вироби повинні виглядати дорого, але без непотрібного лиску і глянцю. Оптимальними будуть моделі «під бронзу» або з напиленням срібла.

Як купити дизайнерські годинники на стіну

У такому інтер'єрі можуть ужитися кілька варіантів подібних виробів. Фахівці рекомендують враховувати такі особливості:

  • Годинники підбираються під основу. Чим простіше, тим складніше повинен бути дизайн;
  • Важливо враховувати конкретне місце, де вони будуть висіти або стояти;
  • Розмір повинен відповідати квартирі (метражу);
  • Гармонійність з іншими аксесуарами в приміщенні.

В інтернет-магазині Loft в Одесі можна замовити не тільки настінні, але також дизайнерські настільний годинник від відомих виробників. У нас представлений великий асортимент моделей, серед яких підібрати необхідні години не складе труднощів. Зв'язавшись з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, ви отримаєте інформацію щодо ціни, а також доставки продукції по Україні.